17052.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Friedrich Nietzsche: Jón, rosszon túl. Nietzsche Válogatott Munkái. Fordította: Reichard Piroska. Sajtó alá rendezte Varró István. Bp.,[1924], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 279+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró hátsó szennylappal.