Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. fordította Haraszt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Faguet-Emil-A-XVIII-szazad-Irodalmi-tanulmanyok-forditotta-Haraszti-Gyula-Bp-1898-MTA-Ar~II1647281
1647281
17078
339
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. fordította Haraszti Gyula.
Bp. 1898, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
: moldován_péter