2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
[Henri-Dominique Lacordaire (1802-1861)]: Lacordaire egyházi beszédei. Első füzet. Fordította: Majer Károly. Pest, 1853, Müller Emil, 154+4 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.