A Tiszáninneni Ref. Egyházkerület érvényben lévő szabályrendeletei és elvi jelentőségű határozatai. Összeállította: Dr. Finkey Ferenc. Sárospatak, 1913, Dani és Fischer, XVI+366 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés.