1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.