15082.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyvenegy képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),404 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, erősen kopott borítóval, műanyag védőfóliában.