15065.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2000, Better. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.