15019.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Magyarország képekben. HonismertetÅ‘ album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kÃsérÅ‘ tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A HonismertetÅ‘ albumról és szerkesztÅ‘jérÅ‘l, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védÅ‘fóliában. Reprint kiadás.