15067.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.