Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp.,[1942], Pantheon. Kiadói aranyozott gerincű illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, javított kötéssel.