16952.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Csűrös Zoltán: Számok csodavilága. Nemes Török János rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas félvászon-kötés.