16956.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Belorvosi diagnosztika. Szerk. Jendrassik Ernő. Bp., 1921, Mai Henrik és fia. 597 p. Korabeli, a gerincén kissé sérült félvászonkötésben.