Julier Ferenc: A világháború magyar szemmel 1914-1918. Bp., 1933, Magy... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Julier-Ferenc-A-vilaghaboru-magyar-szemmel-1914-1918-Bp-1933-Magyar-Szemle-Tarsasag-KiadC3~II1905408
1905408
16603
339
Books: Military
Beschreibung: Julier Ferenc: A világháború magyar szemmel 1914-1918. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: vörös_iván
Katalognummer: