Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovit... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Hars-Laszlo-Tobias-a-gyava-orias-Gyermekmesek-felnotteknek-Janovits-Istvan-rajzaival~II1604724
1604724
17350
339
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
: moldován_péter