2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
A.A.Milne: Micimackó. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest Shepard képeivel. Bp.,(1957),Kossuth, 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, a hátsó borítón és a könyvben gyerekrajzzal, színezéssel.