Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000008/Szechenyi-Zsigmond-Unnepnapok-Egy-magyar-vadasz-hitvallasa-Masodik-resz-Bp-1965-Szepi~II1879524
1879524
16913
339
Books: Hunting
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
: tánczos_gábor