4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1905, Otthon-ny. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó előzéklap foltos.