1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Charles Seignobos: Az európai élet fejlÅ‘dése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóval, hiányos, sérült, illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóval.