1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
G. Sz. Rilejev-P. K. Krüger-V. N. Kazakov- B. I. Vilkevics: A diesel-villamosmozdonyok üzeme és a diesel-vontatás. Bp.,1954, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 760 példányban.