17379.
339. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Mikszáth Kálmán: Jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1890],Légrády, 4 sztl. lev., 96 p., 15 t. (chromolitográfiák.) Negyedik kiadás. Bihari Sándor, Karlovszky Bertalan, Margittay Tihamér, Neogrády Antal, Roskovics Ignác, Vágó Pál illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a kötésen kis sérüléssel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, az utolsó illusztráció kijár, a szélén szakadással.