Jókai Emlékkönyv születésének századik évfordulójára. 1825-1925. Rákos... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/339/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Jokai-Emlekkonyv-szuletesenek-szazadik-evfordulojara-1825-1925-Rakosi-Jeno-eloszavav~II1774531
1774531
18559
339
Beschreibung: Jókai Emlékkönyv születésének századik évfordulójára. 1825-1925. Rákosi Jenő előszavával. Szerk.: Kőrösi Henrik. Bp.,1925, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 96 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval.
: adamek_réka