5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bernhard Kellermann: Ein Spaziergang in Japan. Berlin, 1920, Paul Cassirer, 272 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Contemporary half-leather-binding, in German language.