Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Josef-Steidl-Znaim-attort-fajansz-disztal-kezzel-festett-jelzett-kopas-nyomokkal-d39-cm~II1897861
1897861
11259
338
60000
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:39 cm.
: vörös_iván