Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1899530
11112
338
Sculptures, statuettes, plaques
Réz figurális hamuzó, sérült, hiányos, m:17 cm
1828457
11113
338
Jelzés nélkül: Fekvő vadászkutya, bronz, bronz talapzaton, m:4 cm, h:19,5 cm
1885666
11114
338
14000
Oroszlánt ábrázoló, nagyméretű, régi kínai bronz pecsétnyomó / Large bronze lion Chinese seal maker. 9,5 cm 1886031
11115
338
3200
Pihenő ifjú, műgyanta apró lepattanásokkal, fa talapzaton, m:27,5 cm 1795141
11116
338
Faragott howlit elefánt, ragasztott agyarral, m:22,5 cm, h:21 cm
1795373
11117
338
Faragott howlit csacsi, m:12 cm
1682129
11118
338
280000
Reményi József (1887-1977): Súlylökő. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:23 cm (39 cm)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF