13271.
338. Gelaufene Fernauktion
Plakat
20 000 HUF
1930 Pál György (1906-1986):Ön is vegye meg a Hétfői Napló szenzációit, reklám plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, egyik sarka sérült, 34x24,5 cm