(Pannonhalma). Szent Mártonhegye a16dik században, Szentmártoni zárda... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/Pannonhalma-Szent-Martonhegye-a16dik-szazadban-Szentmartoni-zarda-19dik-szazad-2-db-LitogrC3~II1900609
1900609
11025
338
Engravings
Beschreibung: (Pannonhalma). Szent Mártonhegye a16dik században, Szentmártoni zárda 19dik század 2 db Litográfia Szerelmey M: műhelyéből. cca 1850 . 17x13 cm Foltos
: hsz