cca 1800 Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon, festék kopásokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/cca-1800-Jelzes-nelkul-Ferfi-portre-Olaj-vaszon-festek-kopasokkal-24-5C39718-5-cm~II1877362
1877362
10332
338
Beschreibung: cca 1800 Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon, festék kopásokkal, 24,5×18,5 cm
: tánczos_gábor