10285. 338. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Túry Mária (1930-1992): Napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, papír legszélén esztétikai élményt nem befolyásoló szakadással, felcsavarva, 19×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk