Szabados Jenő (1911-1942): Gyerekek iskolában Vegyes technika, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabados-Jeno-1911-1942-Gyerekek-iskolaban-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-keretbe~II1898757
1898757
10258
338
11000
Beschreibung: Szabados Jenő (1911-1942): Gyerekek iskolában Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×30 cm
: cserveni_ödön