Mátrai Vilmos (1877-1961): Táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Matrai-Vilmos-1877-1961-Taj-Rezkarc-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-25x33-cm~II1849910
1849910
10162
338
Beschreibung: Mátrai Vilmos (1877-1961): Táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 25x33 cm
: vörös_iván