Major János (1934-2008): Dicsőséges Landler Jenő ravatalánál. Rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Major-Janos-1934-2008-Dicsoseges-Landler-Jeno-ravatalanal-Rezkarc-papir-jelzett-19C3972~II1899251
1899251
10156
338
Beschreibung: Major János (1934-2008): Dicsőséges Landler Jenő ravatalánál. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
: vörös_iván