Guzsik jelzéssel: falusi utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Guzsik-jelzessel-falusi-utcareszlet-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-22C39732-cm~II1873616
1873616
10083
338
Beschreibung: Guzsik jelzéssel: falusi utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×32 cm
: vörös_iván