Csergezán Pál (1924-1996): Dusnoki szélmalmok, rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csergezan-Pal-1924-1996-Dusnoki-szelmalmok-rezkarc-papir-jelzett-foltos-19-5C39729-cm~II1901728
1901728
10040
338
Beschreibung: Csergezán Pál (1924-1996): Dusnoki szélmalmok, rézkarc, papír, jelzett, foltos, 19,5×29 cm
: turóczi_márk