Bajor Ágost (1892-1958): Tanya. Színezett rézkarc (körbevágva), papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bajor-Agost-1892-1958-Tanya-Szinezett-rezkarc-korbevagva-papir-jelzett-uvegezett-ker~II1896367
1896367
10007
338
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Bajor Ágost (1892-1958): Tanya. Színezett rézkarc (körbevágva), papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5×26,5 cm
: vörös_iván
Katalognummer: