Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 42

17256.

Rufpreis:
3 000 HUF
Alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német segédszótár, pótlékul minden eddig megjelent magyar-német zsebszótárakhoz. I-II. rész. (Egybekötve.) I. rész: Első vagy magyar-német rész. II. rész. Második vagy német-magyar rész. Bp.,1845, Kilián György, 6+211+5+161 p. Kopott egészvászon-kötésben, foltos lapokkal.
17257.

Rufpreis:
2 000 HUF
17258.

Rufpreis:
3 000 HUF
Le Pay: A munkásviszonyok reformja. Fordította: Geőcze Sarolta. Bp., 1903, MTA, VIII+540 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17259.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kútvölgyi Mihály: Fénybojtár. Pásztorok hagyatéka. Bp., 2000, Timp. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17260.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17261.

Rufpreis:
1 200 HUF
Székely Dénes: Bál Ruşii munţi-n. Táncjáték egy képben. Marosvásárhely, 1968, Népi Alkotások Megyei Háza. Foltos papírkötésben.
17262.

Rufpreis:
1 000 HUF
Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Bp.,1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17263.

Rufpreis:
1 000 HUF
dr. Dékány István: A mai társadalom. Bevezetés a társadalomtudományokba. Bp., 1943.Pantheon. Későbbi félvászon kötésben.
17264.

Rufpreis:
1 800 HUF
Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés.
17265.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17266.

Rufpreis:
800 HUF
Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet 3. Bp.,1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, néhány lapszélen kisebb sérülésekkel.
17267.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF