Szekszárd megyei város monográfiája. ÖsszeállÃtotta: vitéz Vendel Istv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Szekszard-megyei-varos-monografiaja-Osszeallitotta-vitez-Vendel-Istvan-Szekszard-1941-~II1766258
1766258
15522
338
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Szekszárd megyei város monográfiája. ÖsszeállÃtotta: vitéz Vendel István. Szekszárd, 1941, Molnár-féle Nyomdai Műintézet Rt-ny., 364 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
: tánczos_gábor