Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 180

16594.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
16596.

Rufpreis:
1 600 HUF
16600.

Rufpreis:
1 800 HUF
Strabón: Geógraphika. Bp., 1975. Gondolat. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
16601.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, szakadozott, javított papír védőborítóval, de belül jó állapotban.
16602.

Rufpreis:
2 000 HUF
Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazdasági tanulmány. Bp.,1946, Körmendy. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16603.

Rufpreis:
1 600 HUF
16605.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
16607.

Rufpreis:
800 HUF
Havasi Tamás-Herczeg János-Kerek György: A rádió ostroma. 1956 október 23. Budapest, 1957, Kossuth Könyvkiadó. Illuszrált kiadói papír kötésben
16611.

Rufpreis:
800 HUF
16613.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vádirat Babós József, Dominich Vilmos és hadbíró-pribékjeik ellen. Részletek a különböző ellenállási mozgalmakból.(Magyar Golgota.) Bp.,(1945), (Müller Károly Könyvkiadóvállalat), (Légrády-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval.
16615.

Rufpreis:
1 800 HUF
...Egyedül a közhaszon kedvéért... Tanulmányok a 250 éves magyar szénbányászat tiszteletére. Központi Bányászati Múzeum Közleményei 2. Sopron, 2003, Központi Bányászati Múzeum Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16620.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF