Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/338/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Zichy-Mihaly-altal-illusztralt-konyv-Madach-Imre-Az-ember-tragediaja-Bp-1962-Magyar-Hel~II1876556
1876556
16698
338
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Zichy Mihály által illusztrált könyv: Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor