17070.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
100 HUF
Ballai János-Marton Pál: Épületek vízellátása, csatornázása, gázellátása. Bp.,1963, Műszaki. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.