Vas Gereben: A régi jó idők. Gyulay László rajzaival. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos.