17492.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. kötet. Bp.,1912, Franklinm, 211+229 p. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borítóval.