17627.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
9
Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.