17590.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. I-II. kötet. Bp.,1912, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet alján kis sérüléssel.