17620.
338. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é. n., Nyugat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Leroux, Gaston: Halál után. Bp., 1920, Athenaeum. Sérült gerincű vászonkötésben.