A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-Társulat, 512 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal.