11179. 337. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett hamutartó, doboz, tányér, matricás, jelzett, aranyozás kissé kopott, d:20 cm, d:10 cm, 13,5×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván