11181. 337. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, tányérak (3 db) matricás, enyhe kopással, jelzett, m: 10,5 cm, d:15,5 és 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor