1933 Fiatal Magyarság. A magyar cserkészférfiak lapja. III. évf. 1-10. sz. Teljes évfolyam. Korabeli kopottas átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, belül jó állapotban.