cca 1930-1940 Erotikus, pajzán kollázsokkal illusztrált versikék, 1 (e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500018/cca-1930-1940-Erotikus-pajzan-kollazsokkal-illusztralt-versikek-1-eloszoplus28-lap-az-ketto~II1894428
1894428
12016
337
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: cca 1930-1940 Erotikus, pajzán kollázsokkal illusztrált versikék, 1 (előszó)+28 lap, az kettőn a ráragasztott kép hiányzik. 'Heyden-Folie' feliratú kopottas, kissé sérült félvászon mappában.
: vörös_iván
Katalognummer: