11058. 337. Gelaufene Fernauktion Antik
12 000 HUF
0 HUF
WMF szecessziós füles kínáló, aranyozott alpakka, jelzett, csiszolt üvegbetéttel, m:22 cm, d:21,5 cm,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván